26.05.2020

HABER ÖZETI

  • Hastane Başhekim yardımcısı Feza Özdemir ise, Okul Müdürü Yusuf Özcan ve okul öğretmenlerine katkılarından dolayı teşekkür etti.

  • Sinop Gençlik Merkezi Müdürü Şükrü Özgenç ise, Bakanlığımızın öncülüğünde koruyucu siper yapıyoruz.

  • Siperler ise 50 mikron kalınlığındaki çizilmez asetat malzemesinden standartlara uygun olarak lazer kesme makinasında kesilmiş ve okulumuz idareci ve öğretmenleri tarafından montajı yapılmıştır.

  • Korona virüs Covit -19 virüsünün yayılmasını engellemek adına okulumuzda fedakarca çalışan idareci ve öğretmen arkadaşlarımı tebrik ediyor.

06/04/20 15:25

Yüz koruyucu siperlik maske üreterek hastane yönetimine teslim ettiler

Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi atölyelerinde üretilen yüz koruyucu siperlik maskeler Bozüyük Devlet Hastanesi personeline dağıtılmak üzere hastane yönetimine teslim edildi. 3D yazıcı günlük sadece 18 adet üretebilen yüz koruyucu siperlik maskeleri 1 haftalık bir...

Istanbulhaber ·

Sinop Gençlik Merkezi’nde siperlik maske üretiliyor

Sinop Gençlik Merkezi çalışanları korona virüs salgınına karşı mücadele eden sağlık çalışanları için siperlik maske üretiyor. Gençlik Merkezi çalışanları sağlık çalışanları için koruyucu siperlik maske üretimine geçti. Gönüllüler, asetat, keçe, zımba, lastik ve çift taraflı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin