25.05.2020

HABER ÖZETI

  • Yücel Çelikbilek, 13 Şubat'ta geçirdiği rahatsızlık üzerine Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırılmış, tedavisine daha sonra Koç Üniversitesi Hastanesi'nde devam edilmişti.

  • Gümüşsuyu Fatin Hoca İlkokulunu, Beykoz Ortaokulunu, Kadıköy Ticaret Lisesini, İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi ile Mahalli İdareler Enstitüsünü bitirdi.

  • AK Parti İstanbul İl Başkanlığı kurucuları arasında yer alan Çelikbilek, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü.

  • Yücel Çelikbilek'in cenazesi, Belediye Meydanı'nda helallik alındıktan sonra saat 15.00'te Büyük Çamlıca Camii'nden son yolculuğuna uğurlanacak.

19/03/20 16:18

Yücel Çelikbilek vefat etti

Yücel Çelikbilek, 13 Şubat'ta geçirdiği rahatsızlık üzerine Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırılmış, tedavisine daha sonra Koç Üniversitesi Hastanesi'nde devam edilmişti. Çelikbilek, bir süredir tedavi gördüğü Koç Üniversitesi Hastanesi'nde yaşamını kaybetti. Çelikbilek'in...

En Son Haber ·

Yücel Çelikbilek vefat etti

En Son Haber

Eski Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek vefat etti

Eski Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, tedavi gördüğü Koç Üniversitesi Hastanesinde hayatını kaybetti. İlk gençlik yıllarında Refah Partisi'yle başladığı siyasi hayatına AK Parti'yle devam eden 69 yaşındaki Yücel Çelikbilek, Beykoz'da 1994-1999, 2009-2014 ve 2014-2019...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin