22.03.2019

HABER ÖZETI

  • Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vodafone, ‘Daha Güzel Evler, Daha Güzel Hayatlar’ vizyonuyla hareket eden Koçtaş’a özel bir paket tasarladı.

  • Şirketten yapılan açıklamaya göre ustaları dijitalleştirecek bu kampanyayla, Koçtaş’ın ustalara indirimler ve fırsatlar kazandıran kartı ‘Koçtaş Usta Kart’ sahipleri, Vodafone Red Business Pro Usta Paketi’ni indirimli alabilecek.

  • Aylık 2000 dakika, 2000 SMS ve 9 GB internet kullanım hakkını içeren paketten, avantajlı bir biçimde aylık 51 TL karşılığında yararlanabilecek olan ustalar ayrıca, sabit telefonlarına fatura ödemeyecek.

  • Kampanyamızla ustalarımız dijitalleşecek, ihtiyaçlarına özel sunduğumuz çözümlerle maliyetlerini düşürebilecek ve verimliliklerini artırabilecekler.

18/05/18 11:23

Vodafone ve Koçtaş iş birliğiyle ustalar dijitalleşecek

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vodafone, ‘Daha Güzel Evler, Daha Güzel Hayatlar’ vizyonuyla hareket eden Koçtaş’a özel bir paket tasarladı. Şirketten yapılan açıklamaya göre ustaları dijitalleştirecek bu kampanyayla, Koçtaş’ın...

İhlas Haber Ajansı ·

Vodafone ve Koçtaş iş birliğiyle ustalar dijitalleşecek

İhlas Haber Ajansı

Vodafone ve Koçtaş iş birliğiyle ustalar dijitalleşiyor

İSTANBUL (AA) - Vodafone, "Daha Güzel Evler, Daha Güzel Hayatlar" vizyonuyla hareket eden Koçtaş’a özel bir paket tasarladı. Ustaları dijitalleştirecek bu kampanyayla, Koçtaş’ın ustalara indirimler ve fırsatlar kazandıran kartı "Koçtaş Usta Kart" sahipleri, Vodafone Red...

Memleket ·

Vodafone ve Koçtaş iş birliğiyle ustalar dijitalleşiyor

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin