22.01.2019

  • Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, dijital yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, Ramazan Bayramı için iki farklı hediye aksesuar kampanyası birden hazırladı.

  • Bu kampanya kapsamında da Vodafone Pass’li Red tarifeleri ile Vodafone mağazalarından herhangi bir akıllı telefon alan Red müşterilerine 75 TL'lik aksesuar çeki hediye edilecek.

  • Vodafone’un online kampanyasından yararlanmak isteyenlerin vodafone.com.tr adresini ziyaret etmeleri ya da Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmaları yeterli olacak.

  • Vodafone olarak, müşterilerimizin Ramazan Bayramı sevincini paylaşıyor, bayram vesilesiyle sevdiklerine farklı bir hediye sunmak isteyen herkesi Vodafone’a bekliyoruz.ifadelerini kullandı.

14/06/18 13:29

Vodafone'dan Ramazan Bayramı'na özel iki hediye kampanyası birden

İSTANBUL (AA) - Vodafone, Ramazan Bayramı’na özel olarak hazırladığı iki farklı hediye aksesuar kampanyası ile müşterilerinin bayram alışverişi deneyimini kolaylaştırıyor. Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, dijital yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen...

Memleket ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin