21.03.2019

HABER ÖZETI

  • Verem Eğitim ve Farkındalık haftası her yıl olduğu gibi bu yıl da ocak ayının ilk haftasında çeşitli etkinliklerle kutlandı.

  • Yine etkinlikler kapsamında Kayseri Devlet Hastanesi Konferans Salonunda İl Sağlık Müdürlüğü ve Kayseri Devlet Hastanesi personeline eğitim düzenlendi.

  • Hafta boyunca bir AVM'de stant açılıp bilgilendirmeler yapılarak Sağlık Bakanlığı'nın belirlemiş olduğu broşür ve çeşitli hediyelerin dağıtımı gerçekleştirildi.

  • Halk Sağlığı Hizmetlerine bağlı Verem Savaşı Dispanseri katkılarıyla Tüberküloz İl Koordinatörü Dr.

12/01/19 10:26

Verem Eğitim ve Farkındalık Haftası Etkinliklerle Tamamlandı

Hafta boyunca bir AVM’de stant açılıp bilgilendirmeler yapılarak Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu broşür ve çeşitli hediyelerin dağıtımı gerçekleştirildi. Yine etkinlikler kapsamında Kayseri Devlet Hastanesi Konferans Salonunda İl Sağlık Müdürlüğü ve Kayseri Devlet...

Karar ·

Verem Eğitim ve Farkındalık Haftası Etkinliklerle Tamamlandı

Karar

Verem Eğitim ve Farkındalık Haftası Etkinliklerle Tamamlandı

Verem Eğitim ve Farkındalık haftası her yıl olduğu gibi bu yıl da ocak ayının ilk haftasında çeşitli etkinliklerle kutlandı. Hafta boyunca bir AVM'de stant açılıp bilgilendirmeler yapılarak Sağlık Bakanlığı'nın belirlemiş olduğu broşür ve çeşitli hediyelerin dağıtımı gerçekleştirildi....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin