05.06.2020

HABER ÖZETI

  • Vatandaşlarda afet bilincini oluşturmak amacıyla Bahçelievler Kent Konseyi Kadın Meclisi öncülüğünde Bahçelievler Belediyesi Arama Kurtarma Birliği tarafından öğrenci velilerine eğitim verildi.

  • Eğitimde 17 Ağustos 1999 depremi sonrası yaşananları izleyen kimi veliler duygusal anlar yaşadı.

  • Çok sayıda velinin katıldığı eğitimde geçtiğimiz günlerde yaşanan 5.8 şiddetindekideprem ve artçılarıyla yeniden gündeme gelen deprem anında neler yapılması gerektiği konusu da anlatıldı.

  • Depremin ardından çocuklarını almak için okullara akın eden veliler, bu sefer okulda gerçekleşen eğitimle afetlere karşı bilinçlendirildi.

14/10/19 19:52

Velilere ‘Afette Panik Değil Bilinç' Eğitimi Verildi

İSTANBUL, (DHA) – BAHÇELİEVLER’DE öğrenci velisi annelerin afetlere karşı bilinçlendirilmesi amacıyla 'Afette Panik Değil Bilinç' başlığı altında eğitim verildi. Eğitimde 17 Ağustos 1999 depremi sonrası yaşananları izleyen kimi veliler duygusal anlar yaşadı. Vatandaşlarda...

MİLLİYET HABER ·

Velilere ‘Afette Panik Değil Bilinç' Eğitimi Verildi

MİLLİYET HABER

Bahçelievler’de velilere afet eğitimi

Bahçelievler'de öğrenci velilerinin afetlere karşı bilinçlendirilmesi amacıyla "Afette panik değil bilinç" başlığı altında eğitim verildi. Eğitimde 17 Ağustos 1999 depremi sonrası yaşananları izleyen kimi veliler duygusal anlar yaşadı. Vatandaşlarda afet bilincini oluşturmak...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin