08.08.2020

HABER ÖZETI

  • Pazaryeri Devlet Hastanesi Eğitim Hemşiresi Zeynep Fatma Erduran, ülkede kanser olan her dört kadından birinin meme kanseri olduğunu ifade ederek, Meme kanserinin neredeyse tamamı kadınlarda görülür.

  • Konuşmanın ardından Hemşire Zeynep Fatma Erduran, Anaokulunda düzenlenen seminere katılan velilere farkındalık oluşturmak için Pembe Kurdele taktı.

  • Halkı bilgilendirmek amacıyla eğitimler verdiklerini ifade eden Soğanda, Kadınlar her ay kendi kendine meme muayenesi yapmalıdır.

  • Sakin, erken teşhis için mutlaka düzenli kontrol yaptırılması gerektiğine dikkat çekerek, erken tanının önemine vurgu yaptı.

08/11/19 15:34

Van’da meme kanseri konusunda bilinçlendirme eğitimi

Van İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı ve Özalp İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından "Meme Kanseri Farkındalık Ayı" çerçevesinde meme kanseri konusunda bilinçlendirme eğitimi düzenlendi. Özalp İlçe Halk Eğitim Merkezi ASO Müdürlüğü binasında kamu personelleri...

Istanbulhaber ·

Öğrenci velilerine meme kanseri eğitimi

Pazaryeri Devlet Hastanesi Eğitim Hemşiresi Zeynep Fatma Erduran, ülkede kanser olan her dört kadından birinin meme kanseri olduğunu ifade ederek, "Meme kanserinin neredeyse tamamı kadınlarda görülür. Ancak erkeklerde de meme kanseri görülebilir" dedi. Bilecik'in Pazaryeri...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin