09.07.2020

HABER ÖZETI

  • Bayram süresince sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında Aksaray şehir merkezinde polis ekipleri denetim yapıyor.

  • Her bayramda cıvıl cıvıl olan Cumhuriyet ve Maraş caddeleri boş kalırken, cadde ve sokaklarda güvenlik güçlerinin yanında kısıtlamadan muaf olanlar görüldü.

  • Trafik ekipleri caddelerde araç trafiğini kontrol ederken, asayiş ekipleri de cadde ve sokaklarda devriye atarak sokaktaki vatandaşları denetimden geçiriyor.

  • Sorgulanarak izin belgeleri kontrol edilen vatandaşların izin belgeleri olmaması halinde ilk olarak uyarı ve ikinci yakalanmasında cezai işlem uygulanıyor.

25/05/20 15:18

Aksaray polisi sokaklarda denetimde

Bayram süresince sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında Aksaray şehir merkezinde polis ekipleri denetim yapıyor. Trafikteki araçlar durdurularak kontrol edilirken, cadde ve sokaklardaki vatandaşlar da kontrolden geçiriliyor. Korona virüs önlem ve tedbirleri kapsamında İçişleri...

Istanbulhaber ·

Van’da cadde ve sokaklar boş kaldı

Türkiye genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Van'da cadde ve sokaklar bayramın ikinci gününde de boş kaldı. Tüm Türkiye'de uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması, bayramda cadde ve sokakların boş kalmasına neden oldu. Yeni tip korona virüs salgını ile mücadele...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin