01.10.2020

HABER ÖZETI

  • Özellikle İstanbul ve diğer büyükşehirlerden Karabük, Kastamonu, Sinop ve Bartın istikametine giden sürücüler uygulama noktasında tek tek durduruldu.

  • Vali Gürel, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı'nda yaşanan kısıtlama nedeniyle memleketlerine gidemeyen vatandaşların Kurban Bayramı'nı fırsat bildiğini söyledi.

  • Yoğun bir trafik akışı olduğunu ifade eden Gürel, Bu yolun özelliği buradan Sinop'a, Kastamonu'ya, Bartın, Zonguldak gibi yerlere gidiş çok yoğun.

  • Karabük'te kalacak olanların ise kayıtlarının alındığı sürücüler ve yanındakilerin ise ateşleri de ölçüldü.

30/07/20 22:33

Validen vatandaşlara "sarılmayın" ve "kucaklaşmayın" uyarısı

Korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle Kurban Bayramı'nda toplu bayramlaşma, toplu bayram yemeği ve etkinliklerin yasak olduğu Karabük'te Vali Fuat Gürel, kente gelen vatandaşları "sarılmayın" ve "kucaklaşmayın" diyerek uyardı. Karabük Valisi Gürel beraberinde İl Emniyet...

Istanbulhaber ·

Validen vatandaşlara 'sarılmayın' ve 'kucaklaşmayın' uyarısı

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Kurban Bayramı'nda toplu bayramlaşma, toplu bayram yemeği ve etkinliklerin yasak olduğu Karabük'te Vali Fuat Gürel, kente gelen vatandaşları "sarılmayın" ve "kucaklaşmayın" diyerek uyardı. Karabük Valisi Gürel beraberinde İl Emniyet...

Memurlar ·

Validen vatandaşlara 'sarılmayın' ve 'kucaklaşmayın' uyarısı

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin