06.12.2021

  • Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, altın madalya kazanarak Türkiye'yi gururlandıran Hakan Şükrü ile kardeşi Kerem Kurnaz'ı tebrik etti, altın ve çeşitli hediyeler verdi.

  • Babası ve aynı zamanda antrenörü olan Hayrettin ve anneleri Fatma Kurnaz, şampiyon kardeşlerin kişisel gelişimine ilişkin aldığı eğitimleri hakkında Vali Tekbıyıkoğlu'ya bilgi verdi.

  • Sporcu ahlakını ve disiplinini sonuna kadar muhafaza etmesi gerektiğini dile getiren Tekbıyıkoğlu, İyi başladığımız sporcu alanlara, sporcu yetiştirmeye işin sonucunda da sürecin sonuna kadar da tam manasıyla muhafaza edebilmek.

  • Sporcunun yetişmesi için birkaç faktörün bir araya gelmesi lazım, yeterli imkânları olması lazım, sporu bilen eğitmenlerle bir araya gelinmesi lazım.

16/10/21 13:05

Vali Tekbıyıkoğlu, şampiyon kardeşleri kabul etti

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Suudi Arabistan'da yapılan Yıldızlar Dünya Halter Şampiyonası'nda altın madalya kazanarak dünya şampiyonu olan Hakan Şükrü ile Polonya'da Avrupa şampiyonu olan Kerem Kurnaz kardeşleri makamında kabul etti. Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin