14.08.2022

  • Memiş'in İkinci Durağı Termal Seralar Oldu Termal Aquapark'ın ardından Vali Memiş'in bir sonraki durağı Termal Destekli Domates Seraları oldu.

  • Her ayrıntısı profesyonelce düşünülen yatırımın Erzurum'a kazandırılmış özel eserlerden birisi olduğunu ifade eden Memiş, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan ve yatırımcı Ercan Tamer'i tebrik etti.

  • Termal Aquapark'ı gezerken hayranlığını gizleyemeyen Erzurum Valisi Okay Memiş, bu yatırım sayesinde Aziziye ve Ilıca'nın turizmde yeni bir çekim alan oluşturacağını kaydetti.

  • Termal Aquapark'ın hemen yanı başında konuşlandırılan Bungalov evleri de gezen Vali Memiş, doğa ve insanın iç içe olacağı ortamlar oluşturmanın önemine dikkat çekerek, İşte bu doğallık burada var.

23/06/22 15:52

Vali Memiş’ten Aziziye çıkarması

Erzurum Valisi Okay Memiş, Aziziye Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Termal Aqupark ve Termal Destekli Domates Seralarını gezdi. Milyonluk yatırımları yerinde inceleyen Vali Memiş, "Aziziye Belediyemiz harikulade işler yapmış. Ben Başkanımız Muhammed Beyi ve ekibini...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin