09.04.2020

HABER ÖZETI

  • 24 Ocak'ta meydana gelen 6.8'lik depremin ardından yaralar sarılmaya devam ederken Vali Çetin Oktay Kaldırım, ilk günden itibaren yapılan çalışmaları basın mensuplarına anlattı.

  • İçişleri, Sağlık ve Çevre Şehircilik Bakanlarımız 2 saat içerisinde ilimize intikal ettiler.

  • Hızlı çözümler üretildi Depremde afet yönetimi kapsamında çok iyi sınav verildiğini aktaran Kaldırım, Eksiklikler yok muydu vardı ama bunlarda sahada hızlı bir şekilde giderildi.

  • Onlar da hiçbir gecikme olmaksızın gerek Şehir Hastanemizde gerekse Fırat Üniversitesi Hastanemizde ve diğer özel hastanelerimizde tedavileri yapılmış oldu ifadelerini kullandı.

18/02/20 21:01

Vali Kaldırım, depremden bugüne kadar olan süreci anlattı

ELAZIĞ (İHA) – Elazığ Vali Çetin Oktay Kaldırım, depremin ardından yapılan ve devam eden çalışmalarla ilgili detaylı bilgi verdi. 24 Ocak'ta meydana gelen 6.8'lik depremin ardından yaralar sarılmaya devam ederken Vali Çetin Oktay Kaldırım, ilk günden itibaren yapılan çalışmaları...

Istanbulhaber ·

Elazığ'da hasar raporlarına itiraz süreci başladı

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ'a yapılacak 20 bin konut stoğuyla, eski stoğu yenilemiş ve daha dayanıklı binalar haline getirmiş olacaklarını söyledi. Vali Kaldırım, makamında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 24 Ocak'taki depremin ilk anlarından itibaren...

Memurlar ·

Elazığ'da hasar raporlarına itiraz süreci başladı

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin