29.09.2020

HABER ÖZETI

  • İçişleri Bakanlığının valiliklere gönderdiği Koronavirüs Denetimleri konulu genelge kapsamında yurdun dört bir yanında devam eden denetimler Gaziantep'te de yapıldı.

  • Gaziantep'teki denetimlere Vali Davut Gül ile Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin bizzat katılarak, işletmelere ve vatandaşlara uyarılarda bulundu.

  • Kentte denetimler kapsamında İslahiye ilçesinde incelemelerde bulunan Gaziantep Valisi Davut Gül'e İslahiye Kaymakamı Muhammed Lütfi Kotan da eşlik etti.

  • Ziyaret edilen esnaflar da bu durumdan memnun olduklarını ve bir çok kişinin maske kullanmadığını belirterek Vali Gül'e, Sizin gezmeniz iyi oldu.

06/08/20 18:06

Vali Gül ve Başkan Şahin’den maske ve sosyal mesafe denetimi

İçişleri Bakanlığının valiliklere gönderdiği "Koronavirüs Denetimleri" konulu genelge kapsamında yurdun dört bir yanında devam eden denetimler Gaziantep'te de yapıldı. Gaziantep'teki denetimlere Vali Davut Gül ile Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin bizzat katılarak,...

Istanbulhaber ·

Vali Gül İslahiye’de denetimlerde bulundu

Gaziantep Valisi Davul Gül, İslahiye ilçesinde maske kullanımı ve alınması gereken tedbirler hakkında bilgi vererek denetimlerde bulundu. Gül, denetim yaptığı yerlerde maske dağıtımı yapmayı da ihmal etmedi. Korona virüs (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında tüm Türkiye'de...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin