06.07.2020

HABER ÖZETI

  • Hakkari'nin Şemdinli Belediye Başkanı Tahir Saklı ve beraberindeki köy ve mahalle muhtarları, Vali İdris Akbıyık'ı makamında ziyaret etti.

  • Ziyarette Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Duruk, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuri Öztürk ve İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın da hazır bulundu.

  • Vali Akbıyık, Gazi İlk ve Ortaokulunun konferans salonunda devam eden Sınıf Yönetimi seminerine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

  • Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Akbıyık, Başkan Saklı ve muhtarlarla sohbet ederek ilçenin sorun ve taleplerini dinledi.

21/11/19 08:35

Vali Akbıyık’tan öğretmenlere gül

Hakkâri Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle kentte görev yapan öğretmenleri ziyaret ederek gül hediye etti. Vali Akbıyık, Gazi İlk ve Ortaokulunun konferans salonunda devam eden "Sınıf Yönetimi" seminerine sürpriz...

Istanbulhaber ·

Vali Akbıyık, Şemdinli’deki muhtarlarla bir araya geldi

Hakkari'nin Şemdinli Belediye Başkanı Tahir Saklı ve beraberindeki köy ve mahalle muhtarları, Vali İdris Akbıyık'ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Akbıyık, Başkan Saklı ve muhtarlarla sohbet ederek ilçenin sorun ve taleplerini dinledi....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin