22.03.2019

HABER ÖZETI

  • PARİS (AA) - Birleşmiş Milletler Eğitim Bilim ve Kültür Teşkilatınca (UNESCO) gerçekleştirilen bir konferansta, eğitim alanında çalışan Türk sivil toplum örgütlerinin faaliyetleri tanıtıldı.

  • Eğitim ile dünyada herkesin sorunlarının ortadan kaldırılabileceğine dikkati çeken TEGV Başkanı İbrahim Betil, Sen de Gel Derneği aracılığıyla başta Senegal ve Gambiya olmak üzere Afrika'da yaptıkları faaliyetleri anlattı.

  • Burada bulunan Afrika ülkelerinin temsilcilerinin bu çalışmaları görmeleri ve Türk STK'larının yaptıkları çalışmalar hakkında doğrudan bilgi almalarını amaçladık.

  • UNESCO'nun öncelikleriyle bir arada olan bu çalışmaları burada sergilemek çok anlamlı oldu.

18/05/18 02:30

UNESCO'da Türk STK'ları konuşuldu

PARİS (AA) – Birleşmiş Milletler Eğitim Bilim ve Kültür Teşkilatınca (UNESCO) gerçekleştirilen bir konferansta, eğitim alanında çalışan Türk sivil toplum örgütlerinin faaliyetleri tanıtıldı. UNESCO'nun Paris'teki Genel Merkezi'nde "Eğitim alanında çalışan başlıca Türk...

Antalyajans ·

UNESCO'da Türk STK'ları konuşuldu

Φωτογραφία αρχείου

UNESCO'da Türk STK'ları konuşuldu

PARİS (AA) - Birleşmiş Milletler Eğitim Bilim ve Kültür Teşkilatınca (UNESCO) gerçekleştirilen bir konferansta, eğitim alanında çalışan Türk sivil toplum örgütlerinin faaliyetleri tanıtıldı. UNESCO'nun Paris'teki Genel Merkezi'nde "Eğitim alanında çalışan başlıca Türk STK'larının...

Memleket ·

UNESCO'da Türk STK'ları konuşuldu

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin