12.08.2020

HABER ÖZETI

  • Denizli'de yaşayan 57 yaşındaki Erkan Yazıcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Biz Bize Yeteriz Türkiyem sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına, umre için yatırdığı 8 bin lirayı bağışlayarak destek oldu.

  • Suudi Arabistan'ın bu yıl hac ve umre kayıtlarını askıya alması üzerine Diyanet İşleri Başkanlığı, kutsal topraklara ibadetini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların kayıtlarını geçici süre durdurulduğunu açıkladı.

  • Erkan Yazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, umre ziyaretinin koronavirüs nedeniyle ertelendiğini belirtti.

  • Ben de Cumhurbaşkanımızın çağrısına uyarak umre paramı sağlığımız, geleceğimiz, çocuklarımız ve torunlarımız için memleketimize bağışlamayı düşündüm.

03/04/20 15:20

Umre parasını, Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışladı

Denizli'de yaşayan 57 yaşındaki Erkan Yazıcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlatılan "Milli Dayanışma Kampanyası"na, umre için yatırdığı 8 bin lirayı bağışlayarak destek oldu. Erkan Yazıcı, AA muhabirine yaptığı...

Memurlar ·

Umre parasını, Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışladı

Memurlar

Umre parasını ’Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına bağışladı

Denizli'de korona virüs tedbirleri kapsamında hac ve umre ziyaretlerinin askıya alınmasının ardından ibadetini gerçekleştiremeyen adam umre ücretini geri alarak, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" bağış kampanyasına yatırdı. Dünyada yaklaşık bir milyon insana enfekte olan korona...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin