18.01.2021

  • Küresel Etki Konferansı, Rusya Devlet Atom Enerjisi Kurumu Rosatom, Ulusal Araştırma Üniversitesi Ekonomi Yüksek Okulu, finans ve ekonomi dergisi Forbes gibi teknoloji, eğitim ve strateji vizyonerleriyle ortaklaşa gerçekleştirilecek.

  • 1-2 Aralık 2020 tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleşecek konferans, dünya ekonomisinin dengeli büyümesinde insan merkezli yaklaşımın rolüne adanacak.

  • Etkinlik aynı zamanda Rosatom ve Yüksek Ekonomi Okulu'nun yeni bir girişimi olan Araştırma Uzmanları Kurulu'nun ilk toplantısına da ev sahipliği yapacak.

  • Etkinliğe, aralarında devlet kurumlarının, iş dünyasının ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra aktivistlerin de bulunduğu 60 uluslararası uzman katılacak.

23/11/20 11:38

Uluslararası liderler, sürdürülebilir geleceğe yönelik yaklaşımları Küresel Etki Konferansı’nda tartışacak

İlk kez düzenlenecek olan Küresel Etki Konferansı (Global Impact Conference), "Eylem Enerjisi" sloganıyla başlayacak. 1-2 Aralık 2020 tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleşecek konferans, dünya ekonomisinin dengeli büyümesinde insan merkezli yaklaşımın rolüne adanacak. Küresel...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin