29.05.2020

HABER ÖZETI

  • GAZİANTEP (AA) - Gaziantep'te bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali, yabancı ülkelerden gelen şeflerin workshopları ve amatörlerin katıldığı yemek yarışmalarıyla dolu dolu geçti.

  • Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesinin, Gaziantep Valiliği koordinasyonunda ve Gaziantep'i Geliştirme Vakfı (GAGEV) iş birliğinde düzenlediği festival sona erdi.

  • Local Şef Uluslararası Mutfak Yarışması'nda Barcelona Le Meridien, Hotel Palacio Tondon ile İstanbul Fairmont Hotel'de çalışan şefler dereceye girdi.

  • Yarışmada, Akdeniz Üniversitesi dördüncü olurken, Emine Göğüş ödülünü almaya hak kazandı.

16/09/19 13:12

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali'nin ardından

Şu an buradasınız: Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali'nin ardından - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali'nin ardından

GAZİANTEP (AA) - Gaziantep'te bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali, yabancı ülkelerden gelen şeflerin workshopları ve amatörlerin katıldığı yemek yarışmalarıyla dolu dolu geçti. Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükşehir...

Memleket ·

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali'nin ardından

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin