03.08.2020

  • SANKO Okulları, anasınıfı ve ilkokul yıllarını kapsayan Uluslararası Bakalorya İlk Yıllar Programı (PYP) çalışmalarını başlatarak, güçlü bir programı Gaziantep'te uygulayacak ilkokul olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyor.

  • Gaziantep'ten dünyaya açılan eğitim ekolü SANKO Okulları, kurulduğu 2001 yılında bu yana felsefesine uygun olarak eğitim öğretim alanında öncü olmaya devam ediyor.

  • IB İlk Yıllar Programı içerisinde tanımlanmış olan altı ders Dil, Sosyal Bilgiler, Matematik, Sanat, Fen Bilimleri ve Kişisel, Toplumsal Eğitim ve Beden Eğitimi.

  • PYP, ulusal ve yerel müfredatların çoğunun gerekliliklerine uyum sağlayacak şekilde esnektir ve öğrencilerin IB Orta Yıllar Programı'na en iyi şekilde hazırlanabilmelerini sağlar.

04/07/20 11:07

Uluslararası Bakalorya ilk yıllar programı

Gaziantep'ten dünyaya açılan eğitim ekolü SANKO Okulları, kurulduğu 2001 yılında bu yana felsefesine uygun olarak eğitim öğretim alanında öncü olmaya devam ediyor. SANKO Okulları, anasınıfı ve ilkokul yıllarını kapsayan "Uluslararası Bakalorya İlk Yıllar Programı (PYP)"...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin