23.04.2021

  • AK Parti 7. Olağan Kongresi'nde tekrar il başkanlığına seçilen Yusuf Ahlatcı ve ekibini kutlayan Bakan Karaismailoğlu, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

  • Dünün endişeleri, eksikleri, özgüvensizliklerinin çok gerilerde kaldığını dile getiren Bakan Karaismailoğlu, Türkiye eski Türkiye değil, sayemizde artık yepyeni bir Türkiye var.

  • Kamu kaynaklarının yanı sıra Yap -İşlet-Devret modeli ile hayata geçirdiğimiz projelerimizi bir an önce hizmete alarak; kalkınma yolunda onlarca yıl kazanmış oluyoruz.

  • Malkara-Çanakkale Otoyolu, Aydın-Denizli Otoyolu, Rize-Artvin Havalimanı, Ankara-İzmir ve Ankara Sivas Yüksek Hızlı Tren Hatları, Filyos Limanı, Kanal İstanbul gibi dev projelere de başarıyla devam ediyoruz.

22/02/21 17:30

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu: “Ömrümüzü halkımıza vakfettik, hedeflerimize ulaşana kadar uykuyu kendimize haram ettik”

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye'nin eski Türkiye olmadığını artık yepyeni bir Türkiye'nin varolduğunu belirterek, "Ömrümüzü halkımıza vakfettik. Hedeflerimize ulaşana kadar uykuyu kendimize haram ettik" dedi. Karadeniz Bölgesi'ni İç Anadolu'ya bağlayan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin