22.01.2022

HABER ÖZETI

  • Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve VİSA, kadın girişimcilerin satışlarını artırmak amacıyla kart kabulüne geçişlerini kolaylaştırmak üzere POS cihazı desteği sunacağını açıkladı.

  • 300 kadın girişimcinin katıldığı seminer programında Tuzla Belediyesi tarafından 19 Kasım Kadın Girişimciler Günü'nde kurulan Tuzla Kadın Girişimciler Kulübü'nün tanıtımı da gerçekleştirildi.

  • Kadın girişimciler kampanyadan yararlanmak için KOBİ'lerin dijitalleşme konusunda kapsamlı ürün, hizmet ve eğitimlere erişebildikleri Akıllı KOBİ Platformu üzerinden 31 Aralık'a kadar başvuru yapabilecek.

  • Düzenlenen programda KOSGEB İstanbul İMES Müdürü Ertuğrul Çetinkaya ve KOBİ uzmanları sunum yaptı.

24/11/21 11:36

Tuzlalı kadın girişimcilere destek semineri

Tuzla Belediyesi, kadın girişimcileri desteklemek amacıyla yaptığı çalışmalara yenisini ekledi. Tuzla'da herhangi bir sektörde girişim yapmak isteyen kadınlara, kadın girişimci destekleri ve hibe programları hakkında seminer düzenlendi. Tuzla Belediyesi, ilçe genelindeki...

Istanbulhaber ·

TOBB ve VİSA’dan kadın girişimcilere destek

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve VİSA, kadın girişimcilerin satışlarını artırmak amacıyla kart kabulüne geçişlerini kolaylaştırmak üzere POS cihazı desteği sunacağını açıkladı. TOBB ve VİSA, kadın girişimciler için yeni bir teşvik programı açıkladı. Pandemi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin