26.01.2021

HABER ÖZETI

  • Türkiye İş Bankası grup şirketleri arasında yer alan Bayındır Sağlık Grubu, 29 yıllık tecrübesi ile Bayındır Tuzla Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde hizmet vermeye başladı.

  • Yaklaşık 400 metrekarelik bir alanda konumlanan bu yeni klinikte, 5 adet tam donanımlı diş tedavi ünitesi bulunuyor.

  • Oral diagnoz, ortodonti, periodontoloji, endodonti, konservatif diş tedavisi, pedodonti, çene ve ağız cerrahisi, protez ve estetik diş hekimliği branşlarında hizmet verilen yeni klinikte, koruyucu diş hekimliği uygulamaları da sunuluyor.

  • Uygun ortam, fırsat ve koşullarda hastane ve diş kliniklerimizi daha da yaygınlaştırarak topluma fayda sağlamak stratejik önceliklerimizdendir.

13/01/21 15:12

Tuzla'da yeni ağız ve diş sağlığı kliniği hizmet vermeye başladı

Türkiye İş Bankası grup şirketlerinden Bayındır Sağlık Grubu, marka haline gelen Ağız ve Diş Sağlığı Kliniklerinin 7'ncisi ile büyümesini sürdürüyor. Ankara'da Bayındır Söğütözü Hastanesi ve Bayındır Kavaklıdere Hastanesi, İstanbul'da Bayındır İçerenköy Hastanesi, Bayındır...

Türkiye Gazetesi ·

Tuzla’da yeni ağız ve diş sağlığı kliniği hizmet vermeye başladı

Türkiye İş Bankası grup şirketleri arasında yer alan Bayındır Sağlık Grubu, 29 yıllık tecrübesi ile Bayındır Tuzla Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde hizmet vermeye başladı. Türkiye İş Bankası grup şirketlerinden Bayındır Sağlık Grubu, marka haline gelen Ağız ve Diş Sağlığı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin