20.02.2019

HABER ÖZETI

  • Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından Türkiye Kazanacak sloganıyla açıklanan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na destek veren Turkcell, bugünden itibaren internet kotalarını 2'ye katlayacak.

  • Kampanyadan faydalanabilmek için BiP uygulamasına girerek, keşfet içerisindeki Enflasyonla Mücadele kanalını takip etmek yeterli olacak.

  • Yılsonuna kadar sürecek kampanya ile Turkcell'liler aynı fiyata iki kat daha fazla internet kullanabilecek.

  • Mevcut müşterilerin yanı sıra Turkcell ailesine yeni katılan abonelerin de yararlanabildiği kampanya, tarifelerdeki internetin yanı sıra Turkcell uygulamalarındaki (BiP, TV+, fizy, Dergilik ve lifebox) GB'ları da ikiye katlayacak.

13/10/18 21:59

Turkcell, internet kotalarını ikiye katladı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından "Türkiye Kazanacak" sloganıyla açıklanan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na destek veren Turkcell, bugünden itibaren internet kotalarını 2'ye katlayacak. AA muhabirinin Turkcell'den aldığı bilgiye göre, şirket, Enflasyonla...

Memurlar ·

Turkcell, internet kotalarını ikiye katladı

Memurlar

Turkcell’den ‘Enflasyonla Topyekûn Mücadele Seferberliği’ne tam destek

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı'na Turkcell de tam destek verdi. Türkiye'nin Turkcell'i, iletişim ihtiyaçlarını herkes daha rahat karşılasın diye bugünden itibaren internet paketlerini ikiye katlayacak. Ayrıca, Türkiye'nin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin