22.03.2019

HABER ÖZETI

  • Turkcell, dijital yayıncılık platformu Dergilik’i henüz keşfetmemiş kullanıcılar için özel bir kampanya hazırlandığını duyurdu.

  • Şirketten yapılan açıklamaya göre Dergilik uygulamasını indirip ilk defa ücretsiz giriş yapanlar, 1 GB hediye internetin sahibi olacak, hediye internetlerini istedikleri şekilde kullanabilecekler.

  • Turkcell'in Türkiye'de başlattığı dijital dönüşümün en önemli adımlarından biri olan Dergilik uygulamasında, çok sayıda yayın tek bir dijital platformda okuyucularla buluşuyor.

  • Verilere göre, uygulama aracılığıyla nisan ayında 3,2 milyon dergi ve 816 bin gazete okundu.

18/05/18 14:42

Turkcell, “Dergilik” indirene 1 GB internet hediye edecek

İSTANBUL (AA) – Turkcell, Türkiye'nin en çok takip edilen dijital yayıncılık platformları arasında yer alan Dergilik'i henüz keşfetmemiş kullanıcılara yönelik bir kampanya hazırlayarak, uygulamayı yeni indirenlere 1 GB internet hediye edecek. Turkcell açıklamasına göre,...

Antalyajans ·

Turkcell'den 'Dergilik' duyurusu

Turkcell, dijital yayıncılık platformu Dergilik’i henüz keşfetmemiş kullanıcılar için özel bir kampanya hazırlandığını duyurdu. Şirketten yapılan açıklamaya göre Dergilik uygulamasını indirip ilk defa ücretsiz giriş yapanlar, 1 GB hediye internetin sahibi olacak, hediye...

İhlas Haber Ajansı ·

Turkcell'den 'Dergilik' duyurusu

İhlas Haber Ajansı

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin