03.08.2020

HABER ÖZETI

  • Tunceli'de Munzur Üniversitesi Konferans Salonu'nda valilik, üniversite ve Türkiye Rafting Federasyonu'nun katkılarıyla Spor ve Turizmin Gelişmesi konulu konferans düzenlendi.

  • Konferansta konuşan Vali Tuncay Sonel, sportif etkinliklerin birlik ve beraberliği geliştirmenin yanında turizmin gelişmesine de katkı sağladığını söyledi.

  • Kentin spor ve turizm potansiyeli konulu sinevizyon gösterimlerinin gerçekleştirildiği panelin açılış konuşması Vali Tuncay Sonel tarafından yapıldı.

  • Munzur Çayı kıyısında olmak üzere Pülümür Çayı'nda Ege ve Akdeniz'i aratmayan sahilleri, sportif faaliyetleri, adeta bir tatil şehir hüviyetine kavuştu.

22/11/19 00:14

"Tunceli'de Spor ve Spor Turizmi'nin Gelişmesi" konferansı yapıldı

TUNCELİ (AA) - Tunceli Valiliği ve Türkiye Rafting Federasyonunun düzenlediği "Tunceli'de Spor ve Spor Turizmi'nin Gelişmesi" konferansı, gerçekleştirildi. Munzur Üniversitesi Konferans Salonu'ndaki organizasyonda Tunceli Valisi Tuncay Sonel ile Türkiye Rafting Federasyonu...

Memleket ·

"Tunceli'de Spor ve Spor Turizmi'nin Gelişmesi" konferansı yapıldı

Memleket

Tunceli’de Spor ve Spor Turizminin Gelişmesi Konferansı

Tunceli'de Spor ve Spor Turizminin Gelişmesi konulu konferans gerçekleştirildi. Konferansta konuşan Vali Tuncay Sonel, sportif etkinliklerin birlik ve beraberliği geliştirmenin yanında turizmin gelişmesine de katkı sağladığını söyledi. Tunceli'de Munzur Üniversitesi Konferans...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin