21.02.2019

HABER ÖZETI

  • ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump, İngiltere’ye ziyaretleri kapsamında Kraliyet ailesinin resmi evi olarak bilinen Windsor Kalesi’nde Kraliçe Elizabeth ile bir araya geldi.

  • Attığı her adım merakla takip edilen Trump, Kraliçe ile olan görüşmesinde kırdığı potlarla İngiliz basınının gündemine oturdu.

  • TRUMP'TAN KRALİÇE ELIZABETH'E ŞOK TAVIR Donald Trump'ın kendisini karşılayan askerleri selamlama töreninde kraliçeyi umursayan bir tavır takınması sosyal medyada en çok konuşulan konulardan oldu.

  • TRUMP PROTESTOLARI Öte yandan ABD Başkanı Donald Trump'ın İngiltere'yi ziyareti, başkent Londra başta olmak üzere birçok kentte düzenlenen gösterilerle protesto edildi.

14/07/18 12:59

Bu ziyaret Kraliçe'yi çileden çıkardı!

İngiltere ziyaretine devam eden ABD Başkanı Donald Trump, dün Başbakan Theresa May’in ardından Kraliçe Elizabeth’le bir araya geldi. Attığı her adım merakla takip edilen Trump, Kraliçe ile olan görüşmesinde kırdığı potlarla İngiliz basınının gündemine oturdu. Windsor...

Gerçek Gündem ·

Bu ziyaret Kraliçe'yi çileden çıkardı!

Gerçek Gündem

Trump'tan Kraliçe Elizabeth tavrı

ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump, İngiltere’ye ziyaretleri kapsamında Kraliyet ailesinin resmi evi olarak bilinen Windsor Kalesi’nde Kraliçe Elizabeth ile bir araya geldi. TRUMP'TAN KRALİÇE ELIZABETH'E ŞOK TAVIR Donald Trump'ın kendisini karşılayan askerleri...

En Son Haber ·

Trump'tan Kraliçe Elizabeth tavrı

En Son Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin