12.08.2020

HABER ÖZETI

  • ABD Başkanı Donald Trump, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ülkedeki etkisini bir süre daha yoğun şekilde hissedeceklerini belirterek, En zor kısmı bu hafta ve gelecek hafta olacak.

  • Trump, ülkeyi normal sürecine döndürmek istediğini kaydederek, İnsanlar maçlara gitmek istiyor, dışarı çıkıp temiz hava almak ve hayatlarını normale döndürmek istiyor.

  • Özellikle New York kenti ve çevresinde yaşanan doktor sıkıntısına dikkati çeken Trump, New York'a koronavirüsle mücadele kapsamında 1000 kadar askeri doktor gönderiyoruz.

  • - New York'a 1000 askeri doktor takviyesi Öte yandan Trump, salgından en fazla etkilenen bölge olan New York eyaleti için askeri doktor ve hemşire takviyesi yapacaklarını söyledi.

05/04/20 07:11

Trump'tan gelecek iki hafta için karamsar tablo

ABD Başkanı Donald Trump, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ülkedeki etkisini bir süre daha yoğun şekilde hissedeceklerini belirterek, "En zor kısmı bu hafta ve gelecek hafta olacak. Maalesef birçok ölüm yaşanacak." dedi. ABD Başkanı Trump, koronavirüsle mücadele...

Memurlar ·

Trump'tan gelecek iki hafta için karamsar tablo

Memurlar

Trump'tan gelecek iki hafta için karamsar tablo

ABD Başkanı Trump, koronavirüsle mücadele kapsamında yönetiminin aldığı tedbirlerle ilgili olarak Beyaz Saray'da basın toplantısı düzenledi. Kendisinin ve yönetiminin tüm ülkede salgını önlemeye yönelik sayısız tedbir aldığını ve bu şekilde daha az kişinin zarar görmesini...

Türkiye Gazetesi ·

Trump'tan gelecek iki hafta için karamsar tablo

Φωτογραφία αρχείου

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin