16.12.2018

HABER ÖZETI

  • ABD Başkanı Donald Trump, Rusya soruşturmasıyla ilgili oğlu Donald Jr.

  • Steve Bannon'ın kendisiyle ya da başkanlığıyla hiçbir ilişkisi olmadığını belirten Trump, Kendisi kovulduğu gün sadece işini değil, aynı zamanda aklını da kaybetmiş.ifadesini kullandı.

  • Bannon'ı Beyaz Saray'da görev yaptığı dönemde dışarı bilgi sızdırmakla suçlayan Trump, Kendini, medyaya olduğundan daha önemli biri gibi göstermeye çalışıyordu.yorumunu yaptı.

  • Kitapta, Trump yönetimine başka eleştirilerde de bulunan Bannon, özellikle Trump'ın oğlunun Ruslarla ilişkileri hakkındaki suçlamalarıyla dikkati çekmişti.

04/01/18 00:31

Trump'tan eski başstratejisti Bannon'a tepki: Kovulduğu gün aklını da kaybetmiş

Beyaz Saray'dan yapılan yazılı açıklamaya göre Trump, Bannon'a ağır eleştiriler yöneltti. Steve Bannon'ın kendisiyle ya da başkanlığıyla hiçbir ilişkisi olmadığını belirten Trump, "Kendisi kovulduğu gün sadece işini değil, aynı zamanda aklını da kaybetmiş." ifadesini kullandı....

Karar ·

Trump'tan eski başstratejisti Bannon'a tepki: Kovulduğu gün aklını da kaybetmiş

Karar

Trump'tan eski başstratejisti Bannon'a tepki

ABD Başkanı Donald Trump, Rusya soruşturmasıyla ilgili oğlu Donald Jr. Trump'ı suçlayan eski başstratejisti Steven Bannon'a, "Kovulduğu gün sadece işini değil, aynı zamanda aklını da kaybetmiş." sözleriyle tepki gösterdi. Beyaz Saray'dan yapılan yazılı açıklamaya göre Trump,...

Memleket ·

Trump'tan eski başstratejisti Bannon'a tepki

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin