25.05.2020

HABER ÖZETI

  • Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, küresel petrol piyasalarının zorlu bir süreçten geçtiğini belirterek, Petrol talebi sert bir şekilde düştü.

  • Putin, başkent Moskova’da bazı Kremlin ve bakanlar kurulu yetkililerinin yanı sıra, Rus petrol şirketlerinin başkanlarıyla video konferans yoluyla görüştü.

  • ABD Başkanı Donald Trump, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Az önce dostum Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman ile görüştüm.

  • Dünya ekonomisinin gelecekte yüksek petrol fiyatlarıyla karşılaşabileceğini savunan Putin, Rusya yüksek fiyatlara da düşük fiyatlara da karşı.

04/04/20 01:21

Trump, enerji şirketlerinin yöneticileriyle görüştü

Beyaz Saray'dan yapılan açıklamaya göre, Trump, Exxon Mobil, Chevron, Occidental Petroleum, Devon Energy, Phillips 66, Energy Transfer Partners, Continental Resources ve Hilcorp gibi ABD'li enerji şirketlerinin üst düzey yöneticileriyle bir araya geldi. Enerji piyasasındaki...

Türkiye Gazetesi ·

Putin'den küresel petrol üretim kısıntısı için 'ortaklık çağrısı'

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, küresel petrol piyasalarının zorlu bir süreçten geçtiğini belirterek, "Petrol talebi sert bir şekilde düştü. Küresel petrol üretimini günlük 10 milyon varil azaltmak gerekiyor ve bunun ortaklık çerçevesinde yapılması gerekiyor." dedi....

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin