10.04.2020

HABER ÖZETI

  • Trafik Dedektifleri Projesi kapsamında Jandarma Trafik Timleri, Aşdağul Şehit Mahsuni Türkmen ve Büyükhırka İlköğretim Okulu'nda seminer verdi.

  • Trafik bilinci aşılamayı hedefleyen projede, eğitime katılan çocuklara ’Trafik dedektifi’ unvanı verilerek trafik konusunda bilinçli bir davranış modeli geliştirmeleri bekleniyor.

  • Kasım ayında başlatılan proje kapsamında Jandarma trafik timleri tarafından bugüne kadar 6 bin, yeni eğitim-öğretim döneminde ise il genelinde bin 100 öğrenciye eğitim verildi.

  • Trafik Dedektifleri projesinde, geleceğin sürücü adaylarını, trafik kurallarını tam anlamıyla bilen ve bu konuda sorumluluk alan bireylere dönüştürmeyi hedefleniyor.

11/02/20 18:44

Trafik dedektifi olmayan öğrenci kalmayacak

Trafik Dedektifleri Projesi kapsamında Jandarma Trafik Timleri, Aşdağul Şehit Mahsuni Türkmen ve Büyükhırka İlköğretim Okulu’nda seminer verdi.  Eğitimlerde öğrencilere, trafik işaret ve levhaları, emniyet kemeri, yaya geçidi, üst ve alt geçit kullanımı, güvenli bisiklet...

Corum Haber ·

Trafik dedektifi olmayan öğrenci kalmayacak

Corum Haber

Trafik dedektifi olmayan öğrenci kalmayacak

Çorum'da İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Şube Müdürlüğü tarafından, Jandarma sorumluluk alanındaki okullarda öğrenim gören öğrencilere yönelik olarak "Trafik Dedektifleri" projesi kapsamında eğitim seminerleri veriliyor. Trafik Dedektifleri Projesi kapsamında Jandarma...

Istanbulhaber ·

Trafik dedektifi olmayan öğrenci kalmayacak

Φωτογραφία αρχείου

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin