27.05.2020

HABER ÖZETI

  • Nevşehir Belediyesi, #EvdeKal kampanyasına destek olmak amacıyla yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi ve şehir merkezi sinyalizasyon sistemlerindeki trafik lambalarına Evde Kal ve Eve git yazarak vatandaşlara çağrıda bulundu.

  • Bu kapsamda Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından korona virüs pandemisine karşı yapılan mücadelede farkındalık oluşturmak amacıyla kentteki trafik ışıklarına uyarı yazıları asıldı.

  • Trafik ışıklarına Eve git uyarı etiketlerinin asılmasının dikkat çektiğini ifade eden vatandaşlar, çalışmak zorunda olanların sağlığı ve korona virüs salgınının yayılmaması için insanların evlerinde kalması gerektiğini belirtti.

28/03/20 12:37

Trafik ışıklarında ‘Evde kal’ çağrısı

Nevşehir Belediyesi, #EvdeKal kampanyasına destek olmak amacıyla yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi ve şehir merkezi sinyalizasyon sistemlerindeki trafik lambalarına "Evde Kal" ve "Eve git" yazarak vatandaşlara çağrıda bulundu. Tüm dünyayı etkisi altına alan korona...

Istanbulhaber ·

Van’daki trafik ışıkları ’Evde kal’ dedi

Korona virüs salgınıyla mücadelede vatandaşların, mecbur kalmadıkça evden çıkmamaları yönünde farkındalıklarını artırmak amacıyla Van'da trafik sinyalizasyon sistemleri üzerinde çağrıda bulunuldu. Van Büyükşehir Belediyesi, korona virüs salgının yayılımını azaltmak için...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin