30.03.2020

HABER ÖZETI

  • Ağaoğlu için dernek binası önünde toplanan Trabzospor'un Kocaelili taraftarları, Ağaoğlu'nu meşaleler ve tezahüratlarla karşıladı.

  • Her ilin önemli günlerinin olduğunu fakat Trabzon'u diğerlerinden farklı kılan bir özelliğinin bulunduğuna dikkati çeken Ağaoğlu, Trabzon'un kurtuluşu Trabzonsporlularla kutlanıyor.

  • Futbolseverlerin formalarını imzalayan Ağaoğlu, yaptığı konuşmada, Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşu dolayısıyla düzenlenen etkinlikte hemşehrileriyle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

  • Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

23/02/20 17:00

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kocaeli'de etkinliğe katıldı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kocaeli Trabzonlular Derneği tarafından Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yılı dolayısıyla düzenlenen etkinliğe katıldı. Derneğin İzmit'teki binasında düzenlenen etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Trabzonspor...

Sporx ·

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’na Kocaeli’de yoğun ilgi

Kocaeli'de taraftarlarla buluşup formalarını imzalayan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Trabzon'un önemli günleri ne zaman olursa olsun, hep Trabzonspor forması ile kutlanır" dedi. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzon'un kurtuluş yıldönümü kapsamında Kocaeli Trabzonspor...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin