29.02.2020

HABER ÖZETI

  • Resmi açıklama şöyle; Eşi benzeri görülmemiş derecede trajikomik bir olay başımıza geldiğinde bunu nasıl adlandırırız?

  • Elektriği olmayan bir köye elektrik faturasının gelmesi gibi... Halkımız uzun yıllardır bu ve benzeri durumlar karşısında Aziz Nesinlik olay ifadesini kullanıyor.

  • İşte Trabzonspor'un bugünlerde içine çekilmeye çalışıldığı hadiseler de ibretlik bir Aziz Nesin hikayesidir.

  • Kamuoyunun da gayet yakından takip ettiği üzere, Yönetim Kurulumuz göreve geldiği Nisan 2018’den bugüne ekonomik anlamda ‘devrim’ niteliğinde kararlar almış ve bunları uygulamaya koymuştur.

13/01/20 21:32

Trabzonspor'dan Ali Koç'a resmi cevap

Resmi açıklama şöyle; Eşi benzeri görülmemiş derecede trajikomik bir olay başımıza geldiğinde bunu nasıl adlandırırız? Elektriği olmayan bir köye elektrik faturasının gelmesi gibi... Halkımız uzun yıllardır bu ve benzeri durumlar karşısında "Aziz Nesinlik olay" ifadesini...

Türkiye Gazetesi ·

Trabzonspor’dan sert açıklama

Trabzonspor, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un açıklamaları üzerine bugün resmi sitesinden sert bir açıklama yayımladı. Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Eşi benzeri görülmemiş derecede trajikomik bir olay başımıza...

Memleket ·

Trabzonspor’dan sert açıklama

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin