20.08.2019

HABER ÖZETI

  • Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu'nda yapılan toplantıda, kısa bir açıklama yapan Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Bu toplantı, Trabzonspor tarihi açısından bir ilki barındırıyor.

  • TRABZON (AA) - Trabzonspor'da, 1-2 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilen olağan genel kurulda Ahmet Ağaoğlu başkanlığında göreve yeniden seçilen yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı.

  • Bordo-mavili kulübün yönetim kurulu, Atiker Konyaspor ile yapılacak karşılaşma öncesi Medical Park Stadı'nda bir araya gelerek ilk toplantısını gerçekleştirdi.

  • Tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.''değerlendirmesinde bulundu.

08/12/18 16:25

Trabzonspor'da görev dağılımı yapıldı

TRABZON (AA) - Trabzonspor'da, 1-2 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilen olağan genel kurulda Ahmet Ağaoğlu başkanlığında göreve yeniden seçilen yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı. Bordo-mavili kulübün yönetim kurulu, Atiker Konyaspor ile yapılacak karşılaşma öncesi...

Memleket ·

Trabzonspor'da görev dağılımı yapıldı

Memleket

Trabzonspor yönetimi görev dağılımını yaptı

Trabzonspor'da, 1-2 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşen Olağan Genel Kurulu'nda seçilen yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı. Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu'nda yapılan toplantıda, kısa bir açıklama yapan Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Bu...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin