20.05.2022

HABER ÖZETI

  • Davete istinaden gerçekleşen ziyarette, Togg'un alanında uzman yetkilileri tarafından dünyada elektrikli otomobillerin geçmişi, teknolojik gelişimi, gelişmiş araç güvenlik sistemleri ile Togg otomobili hakkında sunum yapıldı.

  • Eğitim sonrasında itfaiye eğitmenleri yerli otomobili tanıma fırsatı ve TOGG aracının simülasyonunu da deneme imkanı buldu.

  • KOBİTEM birim amiri ve eğitmenlerinin katıldığı ziyarette ayrıca acil durumlarda elektrikli araçlara nasıl müdahale edileceği, doğru müdahale teknikleri konusunda TOGG uzmanları tarafından KOBİTEM personeline eğitim verildi.

11/01/22 14:08

Togg uzmanlarından itfaiyeye 'elektrikli araç yangını ve kazalarında ilk müdahale' eğitimi

KOCAELİ(AA) - Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Bilişim Vadisi'nde yer alan Togg, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Önleme ve Eğitim Şube Müdürlüğü Eğitim Birimine (KOBİTEM) davette bulundu. Davete istinaden gerçekleşen ziyarette,...

Haber Zamani ·

Togg uzmanlarından itfaiyeye 'elektrikli araç yangını ve kazalarında ilk müdahale' eğitimi

Haber Zamani

Kocaeli İtfaiyesi’nden TOGG ziyareti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi itfaiye eğitmenleri, TOGG uzmanlarından elektrikli araç yangın ve kazalarında ilk müdahale konulu eğitim aldı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Önleme ve Eğitim Şube Müdürlüğü Eğitim Birimi (KOBİTEM), Bilişim Vadisinde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin