13.08.2020

HABER ÖZETI

  • TOBB İkiz Kuleler'de Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımı ile düzenlenen toplantıya TOBB Batı Marmara Bölge Temsilcisi ve Edirne İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan da katılım sağladı.

  • Hisarcıklıoğlu'ndan Rol model olun mesajı TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğu, toplantıda yaptığı konuşmasında, 81 ilden gelen kadın girişimcilerden kendi şehirlerindeki genç kızlara rol model olmalarını ve onları girişimciliğe teşvik etmelerini istedi.

  • Program konuşmaların ardından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sunumu, Kredi Garanti Fonu sunumu, kadın ve genç girişimciler hakkında sunum, EBRD sunumu ve Kalkınma Ajansları Destekleri hakkında sunumlar ile devam etti.

  • Zenginleşmek ve istihdam sorununu çözmek için girişimci sayısını artırmak gerektiğine vurgu yapan Hisarcıklıoğlu, Kadın ve erkek bir kuşun iki kanadı gibidir.

22/11/19 16:55

TOBB Edirne İl Kadın Girişimciler üyeleri Ankara’da

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi başkanları, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi. TOBB İkiz Kuleler'de Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımı ile düzenlenen...

Istanbulhaber ·

Akyüz: “Kadının hamurunda üretmek var”

Samsun TSO bünyesinde faaliyetlerini sürdüren TOBB Samsun Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Mihriban Akyüz, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde düzenlenen "Kadın Girişimciler Kurulu Toplantısı'na katıldı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin