13.07.2020

HABER ÖZETI

  • Resmi Gazete'de yayınlanan ve firmaların e-ticaret sitelerine üyeliklerini, sanal ticaret heyetleri ve sanal fuarlara katılımını, sanal fuar düzenlenmesini destekleyen Cumhurbaşkanı Kararı, ihracatçıları sevindirdi.

  • Covid-19 sürecinde, Türkiye İhracatçılar Meclisi bünyesinde, Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Erkan Zandar'ın başkanlığında TİM Sanal Fuarlar Komitesi oluşturuldu.

  • Bu desteğin hızlı bir şekilde hayata geçmesindeki emeklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan'a Ege İhracatçı Birlikleri üyeleri adına teşekkürlerimizi sunuyoruz dedi.

  • Sanal Ticaret Heyeti düzenleyen işbirliği kuruluşlarının faaliyet giderlerinin yüzde 50 oranında destekleneceğini ifade eden Eskinazi, Bu destek faaliyet başına 50 bin dolara kadar desteklenecek.

27/05/20 16:54

TİM Başkanı İsmail Gülle: "İhracata büyük destek"

TİM Başkanı İsmail Gülle, firmaların e-ticaret sitelerine üyeliklerini, sanal ticaret heyetleri ve sanal fuarlara katılımını, sanal fuar düzenlenmesini destek kapsamına alan Pazara Girişte Dijital Faaliyetlerin Desteklenmesi hakkındaki Cumhurbaşkanı Kararını değerlendirdi....

Istanbulhaber ·

Türkiye’nin ilk dijital fuarına geri sayım

Korona virüs sonrasında fuarların ve ticaret heyetlerinin iptal olması sonrasında ihracatçılar dijital fuarlar ve ticaret heyetleri düzenlemek için harekete geçti. Türkiye'de ilk dijital fuar, Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından 1-3 Haziran tarihlerinde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin