07.12.2021

HABER ÖZETI

  • Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) tarafından Ticaret Bakanlığı ve Afrika Birliği Komisyonu (AUC) iş birliğiyle düzenlenen Türkiye-Afrika 3. Ekonomi ve İş Forumu'na katıldı.

  • Türkiye'nin Afrika ile ilişkilere verdiği öneme işaret eden Ticaret Bakanı Muş, Afrika'nın her alanda kalkınmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz dedi.

  • Anlaşmalar ve iş birlikleri ile çok önemli bir ivmeyi yakalamış olacağız Mehmet Muş, etkinlik kapsamında gerçekleştirilen Bakanlar Toplantısı hakkında da bilgi verdi.

  • 1 Ocak 2021 tarihinde fiilen yürürlüğe giren Afrika Kıtasal Serbest Ticaret Alanı'na ilişkin gelişmeleri ülke olarak yakından takip ediyoruz.

21/10/21 17:25

Ticaret Bakanı Muş: Türkiye geçmişte olduğu gibi gelecekte de Afrikalı dostlarının yanında olacak

İSTANBUL (AA) - Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) tarafından Ticaret Bakanlığı ve Afrika Birliği Komisyonu (AUC) iş birliğiyle İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen Türkiye-Afrika 3. Ekonomi ve İş Forumu'na katıldı. Etkinlik çerçevesinde...

Haber Zamani ·

Ticaret Bakanı Muş: Türkiye geçmişte olduğu gibi gelecekte de Afrikalı dostlarının yanında olacak

Haber Zamani

"Afrika’nın her alanda kalkınmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz"

Türkiye'nin Afrika ile ilişkilere verdiği öneme işaret eden Ticaret Bakanı Muş, "Afrika'nın her alanda kalkınmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz" dedi. Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) tarafından Ticaret Bakanlığı ve Afrika Birliği Komisyonu...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin