19.09.2020

HABER ÖZETI

  • Uğurcan Çakır, Trabzonspor'da ortaya koyduğu performansla Avrupa'nın dev kulüplerinin dikkatini çekmeyi başardı.

  • ngiltere’nin önde gelen gazeteleri arasında yer alan The Sun, Alisson Becker’in arkasını sağlama almak isteyen Liverpool'un Uğurcan’ı listenin ilk sırasına yazdığını duyurdu.

  • 18 MİLYON POUND Haberin içeriğinde ise Liverpool’un Uğurcan için 18 milyon poundu gözden çıkardığı bilgisine yer verildi.

  • TRABZONSPOR'A ODAKLANDIM Transfer haberleriyle ilgili konuşan 23 yaşındaki kaleci, Bu durum benim öz güvenimi artırıyor ama açıkçası bunlara çok bakmıyorum.

22/11/19 15:00

The Sun: Liverpool, Uğurcan'ı istiyor

Uğurcan Çakır, Trabzonspor'da ortaya koyduğu performansla Avrupa'nın dev kulüplerinin dikkatini çekmeyi başardı. LİSTENİN İLK SIRASINDA İngiltere’nin önde gelen gazeteleri arasında yer alan The Sun, Alisson Becker’in arkasını sağlama almak isteyen Liverpool'un Uğurcan’ı...

Kral Spor ·

The Sun: Liverpool, Uğurcan'ı istiyor

Kral Spor

Liverpool, Türk oyuncu için serveti gözden çıkartı! Çılgın teklif

Trabzonspor'da gösterdiği performansla sezonun parlayan isimlerinden olan Uğurcan'a İngiltere'den talip var... Genç file bekçisini isteyen kulüp ise Liverpool... İngiltere'nin önde gelen gazeteleri arasında yer alan The Sun, Alisson Becker'in arkasını sağlama almak isteyen...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin