18.05.2021

HABER ÖZETI

  • Palandöken, yazılı açıklamasında, araçlarda yardımcı personelin ve her öğrenci için üç nokta emniyet kemerinin bulunmasının zorunlu olduğunu bildirdi.

  • Velilerimiz kaçak servislere karşı uyanık olmalı Okul servislerinin valilik ve kaymakamlıklar tarafından denetlendiğini anımsatan Palandöken, şöyle devam etti: Velilerimiz de kaçak servislere karşı uyanık olmalı.

  • Çocuklarımızın güvenliği için veliler çocuklarını okula kaydettirip servis anlaşması yaparken okul servis belgesi ve kaydı istemeli.

  • Çünkü kayıt dışı çalışan servislerin hayati tehlikelere yol açabileceği unutulmamalı.”ifadelerini kullandı.

08/09/19 11:52

TESK'ten velilere 'okul servisi' uyarısı

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yeni eğitim öğretim yılının başlaması sebebiyle okul servis araçları kriterlerine dikkati çekerek, “Okula servisle ulaşım sağlayacak öğrencilerin velileri okul servis araçlarının, sürücülerinin...

Türkiye Gazetesi ·

TESK'ten velilere 'okul servisi' uyarısı

Türkiye Gazetesi

TESK'ten velilere "okul servisi" uyarısı

ANKARA (AA) - Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yeni eğitim öğretim yılının başlaması sebebiyle okul servis araçları kriterlerine dikkati çekerek, “Okula servisle ulaşım sağlayacak öğrencilerin velileri okul servis araçlarının,...

Memleket ·

TESK'ten velilere "okul servisi" uyarısı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin