06.07.2020

HABER ÖZETI

  • İSTANBUL (AA) - İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF), Suriye'ye Yardım Harekatı sloganıyla yardım kampanyası başlattı.

  • Dernekten yapılan açıklamada, terörden temizlenen bölgelerde açlık, yokluk ve soğukla mücadele eden Suriyelilerin yaralarının sarılması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

  • Açıklamada, şunlar kaydedildi: Kıymetli bağışçılarımızın destekleriyle devletimizle koordineli olarak Kuzey Suriye'de günlük 200 aileye 1000 ekmek dağıtımı gerçekleştiriyoruz.

  • Öte yandan ilk etapta sıvı yağ, pirinç ve undan oluşan 100 kumanya paketini bölgeye ulaştırarak ihtiyaç sahibi kardeşlerimize dağıttık.

19/11/19 12:10

Terörden temizlenen Kuzey Suriye’ye ‘Yardım Harekatı’

İDDEF, Barış Pınarı Harekatı ile terörden temizlenen Kuzey Suriye'de ihtiyaç sahibi ailelere yönelik gıda ve kıyafet yardımında bulundu. İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF) Barış Pınarı Harekatı ile birlikte terör unsurlarının temizlendiği Tel Abyad ve Rasulayn...

Istanbulhaber ·

İDDEF'ten Suriye'ye yardım

İSTANBUL (AA) - İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF), "Suriye'ye Yardım Harekatı" sloganıyla yardım kampanyası başlattı. Dernekten yapılan açıklamada, terörden temizlenen bölgelerde açlık, yokluk ve soğukla mücadele eden Suriyelilerin yaralarının sarılması için...

Memleket ·

İDDEF'ten Suriye'ye yardım

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin