15.01.2021

  • Bu yıl da Necip Fazıl Kısakürek Caddesi'nin güney kısmında doğal gaz hattı ile elektrik iletim hatlarının yer altına alınması çalışmalarından dolayı bozulan yollarda asfalt ve kaldırım çalışması yapılıyor.

  • İmara ve mülkiyet ilişkin sorunlarının çözülmesinin ardından gecekonduların yerine modern konutların yapıldığı mahallede, doğalgaz, elektrik, internet ve kanalizasyonla ilgili alt yapı çalışmaları tamamlandı.

  • Başkan Tütüncü, bürokratları ve Mahalle Muhtarı Hüseyin Demir ile asfalt çalışmasının yapıldığı sokaklarda yürüyerek, incelemelerde bulundu.

  • Belediyenin tıp merkezi ile 2 kreşinin bulunduğu, 3 yeni okulun yapıldığı ve bir anaokulun inşasının ise devam ettiği mahallenin, tüm yollarının asfalt ve kaldırımı da yenileniyor.

30/11/20 11:46

Teomanpaşa’ya doğalgaz

Kepez Belediyesi, Teomanpaşa Mahallesi'ne doğalgazı getirme sözünü yerine getirdi. Doğalgazla birlikte elektrik iletim hatları yer altına alındı. Şimdi mahallenin tüm sokaklarının asfalt ve kaldırımı yapılıyor. İmara ve mülkiyet ilişkin sorunlarının çözülmesinin ardından...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin