08.04.2020

HABER ÖZETI

  • ANKARA (AA) - TÜBİTAK tarafından TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenecek Uluslararası İnsansız Hava Araçları ve Efficiency Challenge Elektrikli Araç yarışmalarına başvurular 3 Şubat'tan itibaren yapılabilecek.

  • Sabit ve döner kanat kategorilerinde yapılacak yarışma için 3 Şubat-23 Mart'ta iha.tubitak.gov.tr adresi üzerinden başvuruda bulunulabilecek.

  • Öte yandan birinci olan takım üyeleri Türk Havacılık ve Uzay Sanayii'nde staj imkanı elde edecek.

  • 15-20 Eylül'de Gaziantep'te TEKNOFEST kapsamında gerçekleştirilecek organizasyon, üniversite öğrencilerine yönelik olacak.

31/01/20 10:15

TEKNOFEST kapsamındaki İHA yarışması heyecanı başlıyor

TÜBİTAK'ın internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Türkiye genelinde insansız hava aracı konusunda farkındalığın artırılması ve çalışmaların yaygınlaştırılması amacıyla Uluslararası İnsansız Hava Araçları Yarışları düzenlenecek. Birinci olan takım üyeleri Türk Havacılık...

TRT Haber ·

TEKNOFEST kapsamındaki İHA yarışması heyecanı başlıyor

TRT Haber

TÜBİTAK'ın TEKNOFEST kapsamındaki yarışmalarında heyecan başlıyor

ANKARA (AA) - TÜBİTAK tarafından TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenecek Uluslararası İnsansız Hava Araçları ve Efficiency Challenge Elektrikli Araç yarışmalarına başvurular 3 Şubat'tan itibaren yapılabilecek. Kurumun internet sitesinde...

Memleket ·

TÜBİTAK'ın TEKNOFEST kapsamındaki yarışmalarında heyecan başlıyor

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin