02.03.2021

HABER ÖZETI

  • Pozitif vaka sayısı sıfıra düşen ilçede Şubat ayında yeniden koronavirüs vakaları görülmeye başladı.

  • İddiaya göre karantina kurallarına uymayan bir kişi, köylerinin sınırında bulunan Tokat’ın Yeşilyurt ilçesine bağlı Karaköz Göllü Alan köyüne misafirliğe gitti.

  • Yeşilyurt Kaymakamı Halil İbrahim Yeşilyurt, ilçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereğince alınan kararı sosyal medya hesabında açıkladı.

  • Yapılan açıklamada korona virüs vakalarının yoğunlaşması nedeni ile Cuma günü kurulan halk pazarı ve hayvan alım satım pazarının bu hafta kurulmasının yasaklandığı bildirildi.

23/02/21 11:03

Tek bir vaka kalmamıştı, dikkatsizliği yasakları geri getirdi

Yeşilyurt ilçesinde Ocak ayında kırmızı olan risk haritası yeşile döndü. Pozitif vaka sayısı sıfıra düşen ilçede Şubat ayında yeniden koronavirüs vakaları görülmeye başladı. Yeşilyurt Kaymakamı Halil İbrahim Yeşilyurt, ilçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereğince alınan kararı...

Türkiye Gazetesi ·

Tek bir vaka kalmamıştı, dikkatsizliği yasakları geri getirdi

Tokat'ta tek bir korona virüs vakası kalmayan ilçede karantina kurallarına uymayan kişi hastalık yaydı. Vakaların artmaya başlaması sonucu halk pazarı ve hayvan pazarı yasaklandı. Yeşilyurt ilçesinde Ocak ayında kırmızı olan risk haritası yeşile döndü. Pozitif vaka sayısı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin