25.05.2019

HABER ÖZETI

  • Programda konuşan Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Amacımız ülkemizin üstün menfaatini gözeterek çözmektir.

  • Karadeniz Genişletilmiş Baro Başkanları toplantısında konuşan Feyzioğlu, kentte bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

  • Anayasa Mahkemesi, Yargıtay ve Danıştay Başkanımız, biz, Adalet Bakanımız ve Yüksek Öğretim Kurumu Başkanımız bir araya geldik.

  • Bölgesel toplantıları önemsediklerini ifade eden Feyzioğlu, Bugüne kadar hiçbir Karadeniz toplantısını kaçırmadık ama Karadeniz de bizi milli davamızda hiç yalnız bırakmadı.

08/12/18 17:49

TBB Başkanı Feyzioğlu: "Avukatı dışlayan her çözüm, vatandaşı dışlayan çözümdür"

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, 16. Karadeniz baro Başkanları Toplantısına katılmak üzere Zonguldak'a geldi. Programda konuşan Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Amacımız ülkemizin üstün menfaatini gözeterek çözmektir. Ben çözümlerin...

Istanbulhaber ·

"16. Karadeniz Genişletilmiş Baro Başkanları" toplantısı

ZONGULDAK (AA) - Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Avukatları dışlayan hiçbir çözüm gerçekçi değildir. Avukatı dışlayan her çözüm, devletin hizmetle yükümlü olduğu vatandaşı dışlayan çözümdür. Biz vatandaşın temsilcisiyiz. Bizim dışlandığımız her yerde...

Memleket ·

"16. Karadeniz Genişletilmiş Baro Başkanları" toplantısı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin