14.07.2020

HABER ÖZETI

  • Başbakan Ersin Tatar Uluslararası KKTC Drift Şampiyonası 2019’a katılacak olan 5 yabancı pilotu kabul etti.

  • 23-24 Kasım tarihleri arasında yapılacak organizasyon basına tanıtılırken, Avrupa’dan gelen şampiyon driftçileri de toplantıda hazır bulundu Kuzey Kıbrıs Drift Şampiyonası’nda heyecanla beklenen final organizasyonu çalışmaları sürüyor.

  • Başbakan Ersin Tatar bu tür organizasyonları KKTC’nin tanıtımı adına önemsediklerini söyleyerek, sporcuların KKTC’de bulundukları sürece iyi vakit geçirmeleri, keyifli anlar yaşamaları ve başarılı olmaları dileğinde bulundu.

  • Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu: “Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü ile Yakın Doğu ailesinin özverili çalışmalarından ilham alarak bu yolu biz de baş koyduk.

21/11/19 17:45

Tatar, Drift şampiyonasına katılmak üzere KKTC’ye gelen yabancı pilotları kabul etti

Başbakan Ersin Tatar Uluslararası KKTC Drift Şampiyonası 2019’a katılacak olan 5 yabancı pilotu kabul etti. Başbakanlık’ta yer alan kabulde, NEU Drift Team pilotu ve KKTC eski Drift şampiyonu Enver Haskasap ile Uyuşturucuyla Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu da...

BRTK ·

Tatar, Drift şampiyonasına katılmak üzere KKTC’ye gelen yabancı pilotları kabul etti

BRTK

Dünyanın en iyileri KKTC’de yarışacak

2019 Kuzey Kıbrıs Drift Şampiyonası’nın final hazırlıkları sürüyor. 23-24 Kasım tarihleri arasında yapılacak organizasyon basına tanıtılırken, Avrupa’dan gelen şampiyon driftçileri de toplantıda hazır bulundu Kuzey Kıbrıs Drift Şampiyonası’nda heyecanla beklenen final...

BRTK ·

Dünyanın en iyileri KKTC’de yarışacak

BRTK

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin