15.08.2020

  • Başbakanlıkta gerçekleşen plaket verilişi sırasında, Maliye Bakanı Olgun Amcaoğlu ile Başbakanlık Uyuşturucuyla Mücadele Komisyonu (UMK) Başkanı Hasan Karaokçu ve komisyon üyeleri de hazır bulundu.

  • Maliye Bakanı Amcaoğlu, yaptığı konuşmada, memurların önemli bir tespitte bulunarak tehlike boyutu yüksek bir olayı aydınlattıklarının altını çizerek, UMK çalışmalarına da katkı yaptıklarını anlattı.

  • Konuşmaların ardından gümrük çalışanları Erman Efe, Türkay İlkman ve Enver Evren Özatınç’a UMK’nın hazırladığı plaketler takdim edildi ve toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

  • Tatar, başarı gösteren personeli kutlayarak, gümrük çalışanlarının çalışma şartlarının iyileştirilmesi adına Maliye Bakanlığı’yla iş birliği içinde olduklarını sözlerine ekledi.

21/11/19 17:09

Tatar, 22 kiloluk esrarı ortaya çıkaran gümrük personeline plaket verdi

Başbakan Ersin Tatar, Ekim ayı içerisinde KKTC gümrüğünde ele geçirilen 22 kiloluk esrarı ortaya çıkaran gümrük memurlarına teşekkür plaketi verildi. Başbakanlıkta gerçekleşen plaket verilişi sırasında, Maliye Bakanı Olgun Amcaoğlu ile Başbakanlık Uyuşturucuyla Mücadele...

BRTK ·

Tatar, 22 kiloluk esrarı ortaya çıkaran gümrük personeline plaket verdi

BRTK

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin