21.05.2019

HABER ÖZETI

  • Safranbolu’yu korumanın ve restore etmenin önemli olduğunu belirten Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, “UNESCO’ya girdikten sonra belediye, kaymakamlık, valilik ve işbirliği yaptığımız kurumlarla Safranbolu’yu korumaya devam ediyoruz.

  • İçişleri Bakanlığı, Karabük Valiliği, Safranbolu Kaymakamlığı ve Belediyesi olarak kendi altyapımızı geliştirmek anlamında çalışmalar yapıyoruz dedi.

  • Program, İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.

  • Abdurrahman Kılıç’ın, ’Yangın Yönetmelikleri ve Tarihi Binalarda Yangından Korunma’ konusunda yaptığı sunumun ardından sona erdi.

13/10/18 23:20

'Tarihi Ve Kültürel Mirasın Yangından Korunması' Çalıştayı Gerçekleştirildi

IHA Karabük’ün Safranbolu ilçesinde İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) tarafından ’Tarihi ve Kültürel Mirasın Yangından Korunması’ çalıştayı gerçekleştirildi. Tarihi Eski Çarşı’da bulunan Cinci Han’da ‘Tarihi Binalarda Yangından Korunma Uygulamaları ve Yetkinlik Bazlı...

MİLLİYET HABER ·

'Tarihi Ve Kültürel Mirasın Yangından Korunması' Çalıştayı Gerçekleştirildi

MİLLİYET HABER

’Tarihi ve Kültürel Mirasın Yangından Korunması’ çalıştayı gerçekleştirildi

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) tarafından "Tarihi ve Kültürel Mirasın Yangından Korunması" çalıştayı gerçekleştirildi. Tarihi Eski Çarşı'da bulunan Cinci Han'da "Tarihi Binalarda Yangından Korunma Uygulamaları ve Yetkinlik Bazlı Eğitim...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin