28.05.2020

HABER ÖZETI

  • Türkiye'nin en modern 2 katlı kapalı pazar yeri olan ve Manisa'daki pazar sorununu bir nebzede de olsa ortadan kaldıracak olan Yunus Emre Millet Çarşısı pazar yeri dualarla açıldı.

  • Esnafa maske ve eldiven dağıtılırken, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcıları Dilşat Ulaş ve Mustafa Irmak, Manisa Sebze, Meyve Komisyoncuları ve Tüccarları Derneği Başkanı Mahfuz Yalçın yeni pazarı ziyaret etti.

  • Safranbolu Belediyesi Zabıta Ekipleri, İçişleri Bakanlığı Genelgesi doğrultusunda pazar yerlerinde gerçekleştirilecek düzenleme için ön çalışmalarını yaptı.

  • Genelge kararınca Pazar yerlerinden giyim, oyuncak gibi zaruri olmayan malzemelerin satışına izin verilmezken, pazar tezgahları arasında 3 metre mesafe kuralı uygulanacak.

31/03/20 16:59

Tarihi kentte pazar yeri düzenlemeleri yapıldı

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde İçişleri Bakanlığı Genelgesi doğrultusunda pazar yerlerinde düzenleme çalışmaları yapıldı. Safranbolu Belediyesi Zabıta Ekipleri, İçişleri Bakanlığı Genelgesi doğrultusunda pazar yerlerinde gerçekleştirilecek düzenleme için ön çalışmalarını...

Istanbulhaber ·

Millet Çarşısı pazar yeri dualarla açıldı

Türkiye'nin en modern 2 katlı kapalı pazar yeri olan ve Manisa'daki pazar sorununu bir nebzede de olsa ortadan kaldıracak olan Yunus Emre Millet Çarşısı pazar yeri dualarla açıldı. Yunusemre Belediyesi tarafından hizmete açılan pazar yerinde ilk gün 70 pazarcı esnafı tezgah...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin