23.02.2020

HABER ÖZETI

  • Bir dizi ziyaret için Karabük'e gelen Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve beraberindeki heyet, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.

  • Ayrıca hasat döneminde kentteki buğday üreticisi çiftçilerimizin de buğdaylarının en iyi şekilde değerlendirilmesi noktasında Toprak Mahsulleri Ofisimizi buraya görevlendireceğiz.dedi.

  • Metin, Karabük'te yaklaşık 30 bin dekar alanı sulayacak 7 gölet projesi olduğunu da söyledi.

  • Buradaki konuşmasında, Türkiye'nin gayri safi milli hasılasına oranla en fazla yardım yapan ülke olduğunu anımsatan Metin, Bu millete yakışıyor.

24/01/20 17:10

Karabük'te orman üretimi 1 milyon metreküpün üzerine çıkacak

KARABÜK (AA) - Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Karabük'teki orman üretimini 1 milyon metreküpün üzerine çıkaracaklarını, bu yolla orman köylüsüne 120 milyon liralık üretimi sağlayacaklarını belirtti. Bazı ziyaretlerde bulunmak üzere kente gelen Metin ve beraberindeki...

Memleket ·

Karabük'te orman üretimi 1 milyon metreküpün üzerine çıkacak

Memleket

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin’den Rektör Polat’a ziyaret

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat'ı ziyaret etti. Bir dizi ziyaret için Karabük'e gelen Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve beraberindeki heyet, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat'ı...

Istanbulhaber ·

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin’den Rektör Polat’a ziyaret

Φωτογραφία αρχείου

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin